İşte branş branş atama bekleyen öğretmen sayısı

İşte branş branş atama bekleyen öğretmen sayısı

Şu günlerde hangi branştan ne kadar öğretmenin atama beklediği merak ediliyor. 2016 yılında ÖABT'ye giren 340 bin öğretmenin branşlara dağılımı nasıl? En çok hangi branşta öğretmenler atama bekliyor? ÖABT'ye girecek kişi sayısı bakımından en fazla branş hangisi? gibi sorular atama bekleyen binlerce öğretmen tarafından merak ediliyor. Detaylar Haberimizde

İşte branş branş atama bekleyen öğretmen sayısı
06 Ocak 2017 - 21:09 - Güncelleme: 06 Ocak 2017 - 21:12

Şu günlerde hangi branştan ne kadar öğretmenin atama beklediği merak ediliyor. 2016 yılında ÖABT'ye giren 340 bin öğretmenin branşlara dağılımı nasıl? En çok hangi branşta öğretmenler atama bekliyor? ÖABT'ye girecek kişi sayısı bakımından en fazla branş hangisi? gibi sorular atama bekleyen binlerce öğretmen tarafından merak ediliyor.

2015 yılı ÖABT'ye giren öğretmen sayıları, branş bazında yapılan atamalar, eğitim fakültelerinden 2016 yılı itibariyle mezun olması öngörülenler ve formasyon belgeleri de dikkate alınarak yaklaşık olarak 2016 yılında hangi branştan ne kadar öğretmenin ÖABT'ye gireceği hesaplandı.(Tahmini)

Branş branş atama bekleyen öğretmen sayısı için tıklayınız

2016 yılı ÖABT, KPSS sonuçları, öğretmen atamaları ile ilgili haberler, duyurular, alan sınavı süreci ve sonrası ile öğretmen atamaları ile ilintili her türlü haber, bilgi, belge, doküman, duyuru için bizi takip etmeye devam ediniz.

2016 Tahmini Öğretmen İhtiyaçlarını öğrenmek için tıklayınız

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRx
Öğretmenlere 2 Yeni Sınav Görevi
Öğretmenlere 2 Yeni Sınav Görevi
MEB'den Sınavlarda Görev Alacaklar Hakkında Açıklamalar
MEB'den Sınavlarda Görev Alacaklar Hakkında...